Ghencea Residence 158 L2

  • 44 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

З Ghencea Residence 158 L2 Bucharest можна легко дістатися до таких туристичних об'єктів, як Centrul Comercial Drumul Taberelor, на відстані 5 хвилин пішки. Апартаменти розташовані на відстані 4.9 км від залізничного вокзалу Bucharest North та на відстані 10 хвилин ходьби від автовокзалу Dedeman Ghencea.

Помешкання пропонує гостям рушники. Крім того, також є окремий туалет.

Гості можуть відпочити на терасі після насиченого дня.

Ghencea Residence 158 L2 забезпечують ваш комфорт, надаючи повністю обладнану кухню з кавоваркою, холодильником і духовкою.

Церква Stavropoleos розміщений за кілька кварталів від апартаментів, а станція метро Парк-Друмул-Таберей - лише за 0.9 км. Серед визначних пам'яток поблизу Ghencea Residence 158 L2 - Національний військовий музей, що за 10 хвилин їзди. Парк Друмул-Таберей знаходиться всього за 1 км.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Ghencea Residence 158 L2 Бухарест
Wow Park Drumul Taberei Apartment
Ціна лише для моб. пристроїв

Wow Park Drumul Taberei Apartment

423 м від помешкання
USD 61 USD 55
за ніч
Coral Apartments Plaza
Ціна лише для моб. пристроїв

Coral Apartments Plaza

1.6 км від помешкання
USD 50 USD 45
за ніч
Baba Rent House F3 & F4
Ціна лише для моб. пристроїв

Baba Rent House F3 & F4

8.5
Відмінно 37 відгуків
1.6 км від помешкання
USD 78 USD 70
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    "Бухарест-Отопені"
    21 км

    Залізничні вокзали

    The North Train Station
    4.7 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка

    Послуги на території

    • Цілодобова стійка реєстрації

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Зона відпочинку
    • Тераса
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 11:00
    Часті питання
    • У квартирі Ghencea Residence 158 L2 можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Ghencea Residence 158 L2 не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості зможуть скористатися кухнею з кавоваркою, холодильником і духовкою.
    • Квартира Ghencea Residence 158 L2 розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Bucharest North розташований на відстані 4.9 км від квартири Ghencea Residence 158 L2.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    "Бухарест-Отопені"
    21 км

    Залізничні вокзали

    The North Train Station
    4.7 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Ghencea Residence 158 L2 Бухарест

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити